Biuro podróży

Dla wielu rodziców zbliżające się wakacje oznaczają spore wyzwanie organizacyjne. Zastanawiasz się, jak zagospodarować wolny czas, aby Twoje dziecko nie miało kiedy wypowiedzieć słowa "nuda"? Z pomocą przychodzi nasze biuro podróży, które doskonale zna potrzeby małych turystów.

Mieszczące się w Kołobrzegu biuro podróży organizuje obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci w każdym wieku. Oznacza to, że nasza oferta jest starannie skomponowana pod względem potrzeb, możliwości oraz oczekiwań samych zainteresowanych i ich rodziców.

Pokażemy Twojemu dziecku świat...

Albo przynajmniej Polskę lub najbliższe otoczenie z zupełnie innej perspektywy. Wszystkie zorganizowane przez nas obozy młodzieżowe udowadniają, że można spędzić cudowny beztroski czas bez konieczności pokonywania tysięcy kilometrów drogą lotniczą.

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby korzystający z usług naszego biura podróży znali dokładny harmonogram wydarzeń, wiedzieli, gdzie i kiedy będą przebywały ich dzieci i z jakich atrakcji korzystały. Gwarantujemy najlepszą opiekę doświadczonej kadry oraz aktywizujące zajęcia dla uczestników wakacji. Jako profesjonalne biuro podróży skupiamy się na detalach, nie pomijamy żadnych procedur bezpieczeństwa organizując transport, nocleg, wyżywienie oraz atrakcje sportowe. Co jest naszą filozofią? Aktywny wypoczynek, który łączy pasjonującą przygodę z beztroskim relaksem w pięknych okolicznościach przygody.

Biuro podróży – nasza oferta

Nasze biuro podróży posiada ofertę całorocznego wypoczynku, dlatego razem z nami zorganizujesz nie tylko wakacje, ale również ferie. Proponujemy znane i lubiane kierunki w Polsce oraz zagranicą, jesteśmy też otwarci na mniej popularne miejsca, które chcemy pokazać Tobie i Twojemu dziecku.

Co oferuje biuro podróży?

 • obozy sportowe – narciarskie, pływackie, żeglarskie, windsurfingowe,
 • wycieczki objazdowe połączone ze zwiedzaniem miast polskich i europejskich,
 • wyjazdy wakacyjne, kolonie, półkolonie, obozy dla dzieci, obozy młodzieżowe.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura podróży, które obejmie opieką Twoje dziecko i zapewni mu wartościowy wypoczynek od codziennych obowiązków szkolnych. Wiemy jak ważne jest złapanie oddechu i ładowanie akumulatorów po wyczerpujących miesiącach spędzonych w ławie szkolnej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha zregenerowała siły i przygotowała się na nowe wyzwania, zadbaj o udane wakacje i odwiedź biuro podróży w Kołobrzegu. Trwają zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży na Kaszubach i w Bułgarii.

Do zobaczenia!

 • Terminarz zajęć

  Sprawdź nasz kalendarz i dowiedz się
  kiedy nie ma zajęć oraz jakie dodatkowe
  atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników szkółki.

  czytaj dalej

 • Treningi

  Zapoznaj się, że szczegółowym rozkładem zajęć
  na poszczególnych basenach.

  CZYTAJ DALEJ

 • Obozy pływackie

  ORGANIZUJEMY OBOZY W FERIE
  I W WAKACJE

  Na nasze obozy mogą jechać osoby uczęszczające na szkółkę oraz spoza niej.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   

  Obozy zimoweObozy letnie

Powered by JS Network Solutions